TESLİMAT

Tuğba'nın Butiğin’den vermiş olduğunuz siparişler Kargo ile ücretli gönderilir. ( Anlaşmalı Olarak Kredi kartı ve havale ödemelerde ücret 5 TL , Kapıda kart veya nakit ödemelerde 9 TL ' dir )

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra MNG Kargoyla 1 ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

DEĞİŞİM

Değişmek istediğiniz ürünleri, değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

Değişimlerde ürününüzü dilediğiniz kargo ile Kazımdirik mah. zafer cad. no:6/b Bornova / İzmir adresimize gönderebilirsiniz  "değişimlerde kargo ücreti gidiş geliş alıcıya aittir. "

Karşı ödemeli olarak gönderilen ürünler tesliim alınmayacaktır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla  değişim talep edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile değişim için geri yollanmalıdır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR