- İlk kez alışveriş yapacağım, nereden başlamalıyım? 
tugbaninbutigi.com'a üye olarak ve ya üye olmadan alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Üyelik oluştururken ve ya üyeliksiz alışveriş yaparken mutlaka sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişleriniz eksik iletişmiş bilgiler sebebiyle kargoya teslim edilememektedir. Siparişini vermek istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepetinize giderek "Alışverişi Tamamla" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Gerekli adres bilgilerini doğru bir şekilde girdikten sonra Kapıda Ödemeli ve ya Kredi Kartı ile peşin ödemeli güvenli alışveriş yapabilirsiniz. 

- Sitenizden yapacağım alışverişler güvenli midir? 
tugbaninbutigi.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. tugbaninbutigi.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

- Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim? 
Elbette. tugbaninbutigi.com'da üyeliksiz sipariş oluşturmanız mümkündür. Yapmanız gereken sepetinize satın almak istediğiniz ürünleri ekledikten sonra satın alma adınıma devam ettiğinizde "Üyeliksiz Devam Et" seçeneğini seçmek. 

 - Siparişimi nasıl iptal edebilirim? 

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Paketleniyor" ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi 0535 643 23 21  numaralı whatsapp müşteri destek hattımıza yazarak iletmelisiniz. 

- Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim? 
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Ön Sipariş" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 
 0535 643 23 21  numaralı whatsapp müşteri destek hattımıza yazarak iletmelisiniz. 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR